Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - Centralny System Uwierzytelniania
Strona główna

Plan zajęć przedmiotu Technologia węglowodanów [NTŻ-SI>Twegl] Semestr letni 2021/22

Pokaż plan w formacie:
Okres planu zajęć

Po kliknięciu kafelka danej grupy zajęciowej wyświetli się okno ze szczegółowymi informacjami. Pod niektórymi z nich kryją się linki prowadzące m.in. do strony grupy zajęciowej, strony prowadzącego/koordynatora (czy informacji dotyczących budynku, w którym odbywają się zajęcia).

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Hanna Boruczkowska, Wioletta Drożdż, Anna Pęksa
9:45 Wykład, grupa 1 każda środa, 9:45 - 11:30 Sala 0 12, budynek: Centrum Nauk o Żywności i Żywieniu [F13]

Czwartek

Hanna Boruczkowska
raz na dwa tygodnie - nieparzyste8:00 Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 4 co drugi czwartek (nieparzyste), 8:00 - 11:30 Sala 131, budynek: Centrum Nauk o Żywności i Żywieniu [F13]
Hanna Boruczkowska
raz na dwa tygodnie - parzyste8:00 Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 3 co drugi czwartek (parzyste), 8:00 - 11:30 Sala 131, budynek: Centrum Nauk o Żywności i Żywieniu [F13]
Hanna Boruczkowska, Wioletta Drożdż
raz na dwa tygodnie - nieparzyste11:30 Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 6 co drugi czwartek (nieparzyste), 11:30 - 15:00 Sala 131, budynek: Centrum Nauk o Żywności i Żywieniu [F13]
Hanna Boruczkowska
raz na dwa tygodnie - parzyste11:30 Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 5 co drugi czwartek (parzyste), 11:30 - 15:00 Sala 131, budynek: Centrum Nauk o Żywności i Żywieniu [F13]
Tomasz Zięba
raz na dwa tygodnie - nieparzyste15:00 Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 2 co drugi czwartek (nieparzyste), 15:00 - 18:30 Sala 131, budynek: Centrum Nauk o Żywności i Żywieniu [F13]
Wioletta Drożdż
raz na dwa tygodnie - parzyste15:00 Ćwiczenia laboratoryjne, grupa 1 co drugi czwartek (parzyste), 15:00 - 18:30 Sala 131, budynek: Centrum Nauk o Żywności i Żywieniu [F13]

Piątek

Zajęcia prowadzone z częstotliwością "co dwa tygodnie (nieparzyste)" odbywają się w pierwszym tygodniu od rozpoczęcia cyklu dydaktycznego (np. semestru), a potem co dwa tygodnie. Zajęcia prowadzone z częstotliwością "co dwa tygodnie (parzyste)" odbywają się w drugim tygodniu od rozpoczęcia cyklu dydaktycznego (np. semestru), a potem co dwa tygodnie. Jeśli zajęcia wypadają w dniu wolnym, to nie odbywają się, natomiast nie ma to wpływu na terminy kolejnych zajęć - odbędą się one dwa tygodnie później.

Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Centrum Nauk o Żywności i Żywieniu

kontakt deklaracja dostępności mapa serwisu USOSweb 7.3.1.0-2 (2026-05-27)